Під водопостачанням розуміють забір води, подачу холодної чи підігрітої води, розподіл між споживачами. Подібні системи можуть бути як простими, так і складними, що включають в себе різні підсистеми.
На підставі цих особливостей фахівці «Системи та Технології» виконують роботи з проектування вузлів обліку теплової енергії, води, стоків з урахуванням взаємодії з існуючими інженерними системами.
Вузол обліку теплової енергії - це комплекс вимірювальної техніки яка застосовується для визначення обсягу спожитої теплової енергії, а так само служить для фіксації збоїв у роботі обладнання.
Проект на вузол обліку теплової енергії розробляється з урахуванням нормативної бази, грунтуючись на СНиП, ДБН України, а після завершення роботи проходить експертизу в необхідних органах.
Ми можемо запропонувати весь комплекс послуг, пов'язаних з водопостачанням для об'єктів промислового і комунального сектору, а також для багатоповерхових і приватних будинків, дач і котеджів.
Починаючи з етапу проектування, ми застосовуємо тільки найсучасніші технології та обладнання провідних світових виробників, якість яких підтверджена сертифікатами відповідності України. Все це дає впевненість нашим замовникам, що вузол обліку теплової енергії дозволить істотно заощадити енергоресурси, а не послужить джерелом додаткових витрат.
Вузли обліку тепла поділяються на два типи:
Процес проектування вузла теплової енергії можна розділити на кілька підготовчих етапів:
Треба відзначити, що для початку робіт з проектування вузла обліку тепла необхідно мати як мінімум два документи:
Вода - один із важливих ресурсів який повинен бути забезпечений урахуванням з боку споживача. При експлуатації приладів обліку споживач повинен бути впевнений в достовірності показань. Цього можна домогтися при експлуатації якісного та справного обладнання, правильно виконаного монтажу згідно проектної документації. Якщо ж дивитися на вузол обліку в цілому, то одним з головних елементом буде проект. Тільки при виконанні достовірних розрахунків, підбору обладнання та розробки схем можна розраховувати, що в абонента не виникне проблем при подальшій експлуатації вузла обліку води.
В залежності від умов експлуатації в якості лічильника обліку води можуть застосовуватися прилади, які відрізняються між собою принципом дії. Найбільш поширені на сьогоднішній день це - механічні, електромагнітні та ультразвукові. Основна маса механічних лічильників застосовується для обліку води в квартирах.
Електронні лічильники застосовуються на промислових підприємствах та абонентських вузлах обліку (інженерних вводах). Лічильники води подібного типу можуть застосовуватися в системах диспетчерського контролю.
Існує кілька різновидів систем обліку стічних вод:
У випадку з напірним трубопроводом застосовуються електромагнітні або ультразвукові прилади. Якщо ж необхідно встановити лічильник на безнапірний трубопровід, то в даному випадку застосовуються акустичні прилади.
Підбір обладнання індивідуальний для кожного об'єкту. Умови експлуатації, місце установки, необхідність використання в складі диспетчерської системи - тому дуже важливо, що б проект розробляла організація, що має не тільки теоретичний, а й практичний досвід реалізації подібних завдань. Установка лічильника при правильній організації виробництва дозволяє істотно заощадити грошові кошти, так як підприємство оплачує за водоскид за фактом.
Для отримання бажаного результату краще довіритися одній організації, яка зможе виконати весь комплекс робіт аж до постановки вузла на комерційний облік і подальше його обслуговування. Ми готові Вам в цьому допомогти!