Повірка лічильників обліку води і теплової енергії


Повірка лічильників води і тепла

Наша компанія має комплекс необхідних метрологічних приладів і обладнання, необхідних для виконання повірки теплових лічильників і водомірів. Фахівці ТОВ «Системи та технології», володіючи високою кваліфікацією, проведуть весь комплекс необхідних робіт з повірки лічильників води та тепла в найкоротші терміни.

По завершенню повірки лічильників

У разі позитивного результату видається свідоцтво про повірку засоби вимірювальної техніки з клеймом державного повірника. Порядок огляду описується в методиці повірки конкретного типу вимірювальної техніки.
Термін виконання робіт 10 робочих днів. У разі проведення ремонтних робіт термін виконання визначається індивідуально і залежать від складності ремонту та наявності запасних частин. У роботу приймаються лічильники води й витратоміри в чистому вигляді з діаметром умовного проходу від DN25 до DN150 включно. Повірка інших діаметрів за домовленістю.
Повірка проводиться проливним або імітаційним методом і залежить від типу приладу. Більш детальну інформацію про умови технічної складової нашої роботи Ви можете отримати, зателефонувавши нам за телефонами, надіславши лист на електронну адресу, або під'їхавши в офіс компанії. Всі необхідні для зв'язку з нами дані знаходяться в розділі контакти.

Можливо, Вам буде цікаво знати. Що таке повірка лічильників і для чого вона потрібна?

Повірка лічильників води та теплових лічильників - визначення точності свідчення вивіреного приладу у відповідності з нормативним зразком, прийнятим за еталон. Тобто наскільки відповідають дані, що видаються вимірювальним приладом, фактичним даним.
Повірка теплолічильників і водомірів необхідна через появу спотворень їх показань в процесі експлуатації. На результат, який призводить до неточних вимірів, впливає якість води, що знаходяться в ній домішки, термін служби вимірювальних елементів.

Види повірки приладів

Існують чотири види повірки водомірів і теплолічильників:

  • первинна - здійснюється на заводі-виробнику або в ремонтній майстерні. Її дані є дійсними протягом міжповірочного часу дії. Відлік терміну починається з дати випуску або ремонту;
  • позачергова - проводиться у випадках: порушення цілісності повірочного таврування; втрати свідоцтва про повірку; пошкодження лічильника; зберігання лічильника більше одного інтервалу між повірками;
  • періодична - експлуатовані або законсервовані лічильники провіряються через певні часові інтервали згідно з приписами діючих нормативних документів. Для проведення повірки лічильників води чи тепла слід надати: вимірювальний прилад; технічний опис, інструкцію по експлуатації; заводський паспорт; свідоцтво про повірку. Періодична повірка здійснюється раз у 2-4 роки, залежно від типу приладу.
  • інспекційна - проводиться тільки державним органом метрологічного нагляду в присутності користувача вивіреного приладу.

Термін повірки повинен бути зазначений в техпаспорті на лічильник і залежить від типу приладу. Якщо лічильник не був представлений на перевірку до закінчення цього терміну, то такий вимірювальний прилад вважається не працездатним і відповідна комунальна організація може здійснювати розрахунок споживаної води чи тепла згідно проектним нормам.

Повірка лічильників. Фото засобів вимірювальної техніки

 Повірка лічильників води Повірка витратомірів-лічильників Повірка витратомірів-лічильників ультразвукових Повірка лічильників тепла
Механічний лічильник  Електромагнітний витратомір - лічильник  Ультразвуковий витратомір - лічильник Лічильник обліку тепла