Встановлення лічильників води


Встановлення лічильників водиТОВ «Системи та Технології» готова запропонувати весь комплекс послуг по створенню комерційних вузлів обліку води, стоків, починаючи від підбору обладнання і закінчуючи монтажем, введенням в експлуатацію та подальшим обслуговуванням. Крім цього ми можемо виконати роботи по установці витратомірів для технологічного обліку різних середовищ (соки, сиропи, йогурти, кефіри, розчини харчових кислот, лугів, пульпи та ін.)
На все обладнання та роботи надається гарантія не менше ніж на один рік. Встановлення лічильників води виконується згідно проектної документації.
Прилади, що поставляються нашою організацією здатні виконувати вимірювання на коротких прямолінійних ділянках в широкому діапазоні витрат і діаметрів від 10 до 5000 мм, тому в наших силах оснастити вузлом обліку практично будь-який об'єкт.

Типи вживаних нами лічильників води

В якості витратомірів - лічильників використовуються прилади з електромагнітним або ультразвуковим принципом дії. Дані типи приладів добре себе зарекомендували в роботі, мають безліч корисних функцій і забезпечуються гарантією від нашої організації. Важливо відзначити, що всі витратоміри, пропоновані нами, внесені до реєстру України засобів вимірювальної техніки.

Електромагнітні витратоміри можуть встановлюватися як в металеві, так і в пластикові (металопластикові) трубопроводи. Основні вимоги до цих приладів це електропровідна середа і повністю заповнений трубопровід.

Витратомір - лічильник ультразвуковий може застосовуватися як з накладними, так і з врізними ультразвуковими датчиками, що дозволяє їх використовувати на трубопроводах, виготовлених з різних матеріалів, у тому числі і непроникних для ультразвуку. А використання в складі приладу низькочастотних ультразвукових датчиків дає можливість експлуатувати їх на старих трубопроводах з великою кількістю відкладень. При установці ультразвукового витратоміра-лічильника треба враховувати довжину прямої ділянки яка значно вища ніж у електромагнітного витратоміра, а так само вміст у рідині пухирців повітря.

Роботи пов'язані з установкою лічильника

Встановлення лічильників води для організації комерційного вузла обліку води включає в себе:

  • обстеження об'єкта;
  • розробку та експертизу проекту в органах Держспоживстандарту;
  • монтажні роботи;
  • пусконалагоджувальні роботи;
  • здачу комерційного вузла обліку в експлуатацію із залученням представника Держспоживстандарту.

Встановлення лічильників води. Фото з об'єктів

Датчики ПЕА встановлені на трубопровід Ду800   Зовнішній вигляд щита обліку води

Ультразвукові датчики встановлені на трубопровід Ду800

                           Зовнішній вигляд щита обліку води
                  
Електромагнітні витратоміри на вертикальній ділянці   Електромагнітний витратомір на горизонтальній ділянці

Електромагнітні витратоміри на вертикальній ділянці

 

Електромагнітний витратомір на горизонтальній ділянці